В закарпатському Мукачеві молоде подружжя робило "бізнес" на наркотиках

Оперативна інформація про те, що у Мукачеві хтось тривалий час реалізовує наркотичні препарати, надійшла до працівників відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС.

В закарпатському Мукачеві молоде подружжя робило "бізнес" на наркотиках

Оперативники довідалися:  покупцями наркогидоти були переважно молоді люди. Серед психотропних препаратів попитом користувалися  амфетамін, гашиш та марихуана.  Реалізовували наркотики, як правило,  невеликими дозами. Вочевидь, наркоділки, про всяк випадок, перестраховувалися, щоб не "засвітитися". Та поки що на цьому вся інформація вичерпувалася. Дізнатися про  торговців  наркозілля,  адресу, за якою вони мешкали,  працівникам міліції  спершу  не вдавалося. Відчувалося, що зловмисники  діяли досить обережно. Після чергової реалізації на якийсь час, як мовиться, залягали на дно. Якось один з наркоманів обмовився про квартиру,  в якій за  відповідну суму в будь-який час можна  придбати “наркоту”.

Начальник ВБНОН УМВС Сергій Ваш доручив своїм підлеглим перевірити всі наявні факти щодо продажу наркотиння. Після  кількох проведених оперативних заходів "бнонівці" таки вийшли на недобру хату, куди частенько навідувалися підозрілі особи. Згодом  цю квартиру було взято під невидимий "ковпак". Відслідковувалися всі особи, котрі заходили у це приміщення, як з'ясувалося у подальшому, завсідниками  були любителі "кайфу". Яким же було здивування працівників міліції, коли довідалися, що у цій квартирі проживає молода сім'я: Світлана та Віталій. Подружжя виховує  10-місячних двійнят. Невже для того, щоб утримувати немовлят,  не знайшлося кращого заробітку?

Коли оперативники зібрали всю необхідну інформацію, було прийнято рішення про затримання наркоторговців. Для забезпечення успіху спецоперації  підготували всі  необхідні документи на санкціонований обшук.

В обумовлений час працівники БНОНу взяли під нагляд "недобру" квартиру. Про всяк випадок були перекриті всі відходи з багатоповерхівки. Коли з  під'їзду вийшли два молодики, міліціонери вирішили їх перевірити. Ті спочатку спробували, було обурюватися, але коли зрозуміли, що мають справу з міліцією, одразу  "згасли" і змушені були показати вміст кишень. В обох мукачівських нероб правоохоронці виявили та вилучили амфетамін, придбаний  у згаданої сімейної пари.

У злощасному помешканні, коли прийшли правоохоронці,  була молода господиня  Світлана з батьками. Віталія вдома не виявилося. Почувши про мету їхнього візиту, батьки відреагували досить агресивно:  мовляв, що ви собі дозволяєте, тут проживає молода сім'я з малими дітками.  Та згодом, коли під час санкціонованого обшуку працівники БНОНу виявили та вилучили розфасовані в пакетики для продажу різні наркотичні препарати, їхній запал згас. 

Під час розмови з працівниками міліції Світлана зізналася, що знайдене наркотиння належить їм.

Нині правоохоронці встановлюють  канали надходження наркозілля на Закарпаття та інші суттєві подробиці  цієї історії. Розпочато слідство.   Вирішується питання про порушення кримінальної справи. Оперативники не виключають, що під час подальшого розслідування можуть спливти й інші  імена та адреси.

Іван Ладжун, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області
23 травня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

14:40
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
» Всі новини